Asystent Gabinet Lekarski

Jest to program przeznaczony dla właścicieli działalności gospodarczych o profilu lekarskim. Przez funkcje jakie oferuje idealnie sprawdzi się zarówno w mniejszych jak i tych dużych gabinetach lekarskich. Jest on bardzo rozbudowany dzięki czemu znajdziemy moduły wspomagające każdy aspekt naszej codziennej pracy.

Dane Pacjenta

Podstawowym atutem programu jest bardzo rozbudowana kartoteka pacjentów. Dla każdego klienta możemy dodać podstawowe dane identyfikacyjne oraz notatkę indywidualną opisującą podstawowe informacje o pacjencie, na przykład o alergiach na które cierpi konkretna osoba. Moduł dane pacjenta jest skonstruowany w bardzo przejrzysty sposób, dzięki czemu nie mamy trudności w znalezieniu konkretnych informacji, a skuteczna wyszukiwarka w prostu sposób zlokalizuje nam aktualnie badanego klienta.

Historia pacjentów

W tym module posiadamy swego rodzaju kalendarz, w którym każda czynność wykonywana z danym klientem posiada swój indywidualny numer identyfikacyjny. Dodatkowo w tym widoku mamy takie pola jak „Data operacji”, gdzie wpisujemy oczywiście datę operacji danego klienta, „Osoba lub firma” umożliwia nam szybką identyfikację klienta oraz „Opis”, w którym możemy dodać krótką notatkę na temat zabiegu wykonywanego na tym pacjencie.

Wizyta pacjenta

Każdą wizytę pacjenta lekarz może zapisać w programie Asystent Gabinet Lekarski wybierając przy tym jaki to był typ wizyty, datę wizyty, przedmiot badania oraz rozpoznanie kliniczne. Dodatkowo posiadamy w tym module pole opis, w którym możemy indywidualnie wpisać sobie notatkę na temat przeprowadzonej wizyty pacjenta. Dużym atutem jest fakt dołączenia załączników do każdego zdarzenia, dzięki czemu mamy możliwość załączenia prześwietleń, wyników badań czy wypisanych recept. Do naszego użytku posiadamy również historię wszystkich wizyt pacjentów oraz możliwość planowana i zapisywania w kalendarzu przyszłych wizyt.

Import danych

Jeżeli do tej pory używaliśmy w naszej klinice innego programu do obsługi kartoteki naszych pacjentów to szczególnym ułatwieniem będzie możliwość importu danych z najpopularniejszych rozszerzeń takich jak między innymi CSV, XML itp.

Podsumowując Asystent Gabinet Lekarski to idealny program do obsługi małych, średnich jak również dużych gabinetów lekarskich czy też klinik. Dzięki połączeniu wielu rozbudowanych modułów oraz bardzo intuicyjnej obsługi otrzymaliśmy program idealny do codziennej pracy. Wpiera on nas w wielu aspektach pracy takich jak zbieranie danych pacjentów, wyników badań czy też prowadzenie kalendarza wizyt pacjentów zarówno archiwalnych jak i przyszłych. Przejście z aktualnie używanego programu na Asystenta Gabinetu Lekarskiego jest niezwykle łatwe i nie wymaga zatrudniania programisty dzięki łatwemu importowi danych z najpopularniejszych formatów plików. Dzięki temu programowi już nigdy nie będziemy mieli problemów z niezadowoleniem klientów spowodowanych trudnością wyszukania danych na ich temat. Od dziś wszystko dostępne jest na wyciągnięcie ręki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *