Axence nVision Free

Szukasz programu, który pomoże Ci zarządzać infrastrukturą technologii informacyjnej? Myślę, że możemy Ci coś zaproponować. Tym czymś będzie program Axence nVision Free. Słyszałeś o nim? Jeżeli to z wielką radością Ci o nim opowiemy. Dowiesz się co straciłeś. Pamiętaj jednak, że możesz to jeszcze nadrobić.

O czym mowa?

Wraz z upływem czasu, zmieniają się priorytety w różnych sprawach. Jeszcze 10 lat temu posiadanie połączenia internetowego nie miało takiego znaczenia jakie ma teraz. Zastanów się czy znasz kogoś kto nie ma Internetu? Wszystkie firmy, niezależnie jakiego rodzaju muszą mieć swoją stronę internetową, jeżeli chcą osiągnąć sukces w swojej branży. W przeciwnym wypadku będzie o to bardzo trudno albo nawet stanie się to niemożliwe. Pewne podobieństwo można znaleźć przy technologii informacyjnej, choć to trochę inne zagadnienie. Zastanawiałeś się kiedyś jak w łatwy sposób nią zarządzać? Zapewne miało to miejsce niejednokrotnie.

Taka sytuacja nie będzie miała już miejsca! Wszystko dzięki Axence nVision Free. Program ten ma co prawda ograniczone funkcje, ale mimo tego spełni swoje zadanie bez zarzutu. Co więcej, wielu z nas w tym wypadkach zwraca uwagę na to jaki jest koszt programu. Mamy dobrą wiadomość. Jest on darmowy, także zupełnie bez żadnych kosztów dostajemy możliwość mapowania i monitorowania nieograniczonej ilości urządzeń, nie wspominając o podstawowej funkcji monitorowania użytkowników. Dotyczy to różnych sytuacji jakie mogą mieć miejsce.

Warto wiedzieć

Jak już wiesz program ten kierowany jest do wszelkiego rodzaju firm czy instytucji. Program Axence Navision Free posiada funkcje pozwalające Nam na prowadzenie statystyk dotyczących tego ile pakietów zostało odebranych, a ile było utraconych (SQL,SNMP,IMAP,POP3,SMB, PING itp.). Oprócz tego z jego pomocą możemy bez problemu wykrywać urządzenia i serwisy TCP\IP. Dotyczy to również wygenerowania interaktywnych map sieci. Zalet tego programu jest całe mnóstwo. Kolejną jest fakt, że z jego pomocą będziemy mogli stworzyć rejestry aplikacji i aktualizacji Windows. Zadowala Cię to? Myślę, że tak. Co powiesz na uzyskiwanie dostępu do kluczy licencyjnych?

To również jest możliwe dzięki Axence Nvision Free! Program ten posiada, także możliwości takie jak monitorowanie pamięci magazynów danych czy nawet temperatury, napięcia zasilania, wilgotności oraz poziomu tonera. Robi wrażenie. Jeżeli chodzi o wymagania sprzętowe to będziemy mogli cieszyć się tym programem pod warunkiem, że posiadamy, któryś z następujących systemów operacyjnych: Windows XP, Windows Vista, Windows 2003, Windows 7, Windows 8. Zajmuje on 82,11 MB. Jego producentem jest Axence Sp. z o o. Sp. K. Jeżeli chodzi o ostatnią aktualizację to miała ona miejsce dość dawno temu, bo 30 listopada 2015 roku. Użytkownicy, którzy zdecydowali się na pobranie Axence Navision Free za pośrednictwem strony dobreprogramy są zadowoleni. W skali 1-5 program jak na razie oceniony jest na 4,5. Nie trzeba chyba mówić co to oznacza. Powinno to przekonać wszystkich niezdecydowanych do podjęcia jedynej słusznej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *