CMMS Maszyna NG

Przedstawiamy Państwu program CMMS Maszyna NG. Jego zadaniem jest obsługa środków trwałych. Należy do grupy systemów CMMS. Jest to skrót od Computerised Maintenance Managment Systems.

Dane techniczne na temat programu

Jeżeli chcesz się cieszyć możliwościami jakie daje CMMS Maszyna NG musisz posiadać, któryś z następujących systemów operacyjnych: Windows 98, Windows Me, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7. Jeżeli posiadasz, któryś z tych to czytaj dalej. Producentem tego programu jest Neuron. Z pewnością o nim słyszałeś. Plik zajmuje niemal 9 MB. Ostatnio aktualizacja miała miejsce w 2014 roku. Kto wie, może akurat w tym roku będziemy świadkami kolejnej? Nie dowiemy się tego, jeżeli nie będziemy mieć zainstalowanego programu na swoim komputerze. Ważne! Jest to wersja testowa (demo).

Każdy chyba wie co to oznacza? Jeżeli jednak nie to na wszelki wypadek przypominamy. Otóż, wersja demo charakteryzuje się tym, że nie pozwala nam na, niektóre możliwości. Krótko mówiąc jest to wersja ograniczona. Na czym będzie to polegać w przypadku programu CMMS Maszyna NG? Odpowiedź jest następująca. W tym przypadku wygląda to tak, że mamy do dyspozycji wersję jednostanowiskową, w której jest wypełniony i zablokowany rejestr maszyn.

Pozostałe informacje

Skoro doszedłeś do tego momentu to posiadasz już pewną wiedzę na temat tego programu. Za chwilę ją gruntownie poszerzysz. CMMS Maszyna NG to następna programu, który nosił nazwę Okresowe przeglądy maszyn. Z całą pewnością jest on godny tego miana. Zacznijmy od początku. Słowo Maszyna w nazwie nie jest oczywiście przypadkowe. Ma ono związek z tym, że aplikacja ta ma za zadanie dostarczyć jak największą możliwą ilość wiadomości, które będą dotyczyć niczego innego jak właśnie pojazdów. Wlicza się w to również wyposażenie. Oprócz tego wiadomości mają dotyczyć również parku maszynowego. Natychmiast nasuwa się następujące pytanie, gdzie te wszystkie informacje mają dotrzeć? Miejscem, do którego mają trafić jest osoba, której zadaniem jest utrzymać ruch na konkretnych szczeblach danego przedsiębiorstwa.

Zajmuje się on również komunikacją pomiędzy nimi. Jest ona bardzo ważna. Z pomocą CMMS Maszyna NG masz możliwość, także pilnowania na bieżąco każdej czynności formalnej, która ma choćby najmniejszy związek z parkiem maszynowym. Dzięki temu jesteś spokojniejszy, ponieważ nic nie ma prawa Cię zaskoczyć. Powoli zmierzamy do końca opisu tego programu. Obowiązkowo należy jeszcze wspomnieć o tym, że mając tą aplikację możemy tworzyć i kolejkować harmonogram czynności. Ta wiadomość z pewnością sprawiła uśmiech na twarzy. Nie chodzi tylko o okresowe czynności albo wyłącznie o bieżące czy prewencyjne. Dotyczy to wszystkich rodzai. Ostatnią zaletą programu CMMS Maszyna NG jest to, że daje on nam okazję przechowywać informacje, które dotyczą awarii i eksploatacji. Aplikacja ta oferuje również dodanie szczegółowego opisu w takiej sytuacji.

Reasumując, program ten jest niewątpliwie bardzo potrzebny w przypadku obsługi środków trwałych. Nie będziemy żałować, jeżeli zdecydujemy się na jego pobranie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *