Czas Pracy Ewidencja

Monitorowanie czasu pracy twoich pracowników jest zbyt czasochłonne? Nie pomyślałeś o tym, żeby coś zmienić? Tą dobrą zmianą z pewnością będzie aplikacja Czas Pracy Ewidencja. Jest jednak jeden warunek, żeby tak się stało. Musisz jej zaufać.

Korzyści

Oprócz wspomnianego już wcześniej zaoszczędzania czasu, korzyści jest całe mnóstwo. Program ten sprawi, że całkowita kontrola nad czasem pracowników nie będzie stanowić dla Ciebie żadnego problemu. To oczywiście nie wszystko. Dzięki tej aplikacji będziesz mógł rozliczać delegację, urlopy i nadgodziny. Na pierwszy rzut oka wydaje Ci się, że znów stoisz przed takim zadaniem. Jest to jednak bardzo złudne.

Z programem Czas Pracy Ewidencja wszystko będzie proste i przyjemne. Kiedy będziesz już mieć tą pomoc na komputerze to momentalnie zmienisz zdanie o wykonywaniu raportów czasu pracy, które doprowadzały Cię do wściekłość, urlopów przez, które miałeś więcej pracy, obecności, delegacji, nie wspominając o tym, że gdy ktoś pracował dłużej niż powinien (Czyli miał tzw. nadgodziny) to należy tan fakt odnotować. Dla każdego pracownika będziesz musiał założyć oddzielne konto. Nie będzie mowy, że coś Ci się pomiesza. Wszystko będzie dokładnie tam, gdzie powinno być. Znacznie to ułatwi sprawdzanie poszczególnych danych.

Pozostałe informacje

Program ten nie jest jak na razie popularnych. Ze strony dobreprogramy został pobieranych dotychczas niecałe 200 razy. Nie oznacza to jednak, że nie warto w niego ”zainwestować”. Tym bardziej, że w tym przypadku nie mamy na myśli kwoty pieniężnej, którą trzeba wyłożyć na jego pobranie. Chodzi o czas, tylko nie w znaczeniu takim, jakie pojawiło się na początku tekstu. Musisz trochę go poświęcić, żeby przekonać się na własnej skórze, że program Czas Pracy Ewidencja doskonale spełnia swoją rolę/ jest twoim świetnym pomocnikiem. Nazewnictwo jest nie ważne. Liczy się efekt, a ten ma być niesamowity. Ostatnia aktualizacja tej aplikacji miała miejsce w październiku poprzedniego roku. Kto wie, może w niedługim czasie doczekamy się następnej?

W końcu minęło już prawie 5 miesięcy. Oczywiście nie dowiemy się tego, jeżeli tego programu nie zainstalujemy na swoim komputerze. Skoro jesteśmy przy tej kwestii to warto powiedzieć trochę o wymaganiach sprzętowych. Jeżeli korzystasz z systemu operacyjnego Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 lub Windows 10 to możesz być spokojny. W przypadku zdecydowania się na pobranie tego programu, zainstalujesz go na swoim komputerze. Zastanawia Cię jaki jest rozmiar tego pliku? Już rozwiewamy wątpliwości. Czas Pracy Ewidencja zajmie zaledwie 2,22 MB. Z pewnością interesują Cię opinie innych użytkowników. Proszę bardzo! Na stronie dobre programy znajduje się możliwość oceny każdego programu. (skala 1-5 gwiazdek) Na ten moment jest on oceniony na 5 gwiazdek. Jego producentem jest ITOpen Producent oprogramowania. Na sam koniec najważniejsza informacja. Jest to wersja testowa (demo). Możemy z niej korzystać przez 30 dni. Zadecydujesz się na jej pobranie? Pamiętaj, że szczęściu trzeba pomóc!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *