Draco – Faktury VAT

Jeżeli potrzebujesz skutecznego programu, który zajmie się wystawianiem i ewidencjonowaniem dokumentów sprzedaży w twojej firmie to skorzystaj z DRACO– Faktury VAT. Jest jednak pewien warunek. Twoja firma czy przedsiębiorstwo nie może prowadzić gospodarki magazynowej. Aplikacja ta nie jest wstanie pomóc w takim wypadku. Możemy ją pobrać za pośrednictwem wielu stron internetowych. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę DRACO – Faktury VAT i dostajemy całą listę miejsce, które oferują pobranie tego programu.

O czym mowa?

Z jego pomocą zajmowanie się wystawianiem faktur VAT, dowodów wpłat, raportów kasowych i wieloma innymi dokumentami pójdzie Ci znaczenie szybciej nie mogłeś przewidzieć. W ten sposób można zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, które są niepotrzebne. Jeżeli chodzi o zyskany czas to raczej nie powinno być problemu z jego zagospodarowaniem. J Korzystanie z tego programu umożliwiają nam następujące systemy operacyjne: Windows 98, Windows Me, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista i Windows 7.

Producentem tej aplikacji jest ksi.pl Sp. z o.o. Aplikacja ta nie zajmie wam dużo miejsca. Rozmiar pliku to zaledwie 3,86 MB. Wersja, którą mają możliwość Państwo pobrać jest całkowicie darmowa. Program ten był już pobierany wiele tysięcy razy. Świadczy to o dużym zaufaniu jakim został obdarzony. Mimo tego, że jest to kolejny tego typu program na rynku. Co prawda nie jest to tzw. pełna wersja, ale z całą pewnością wspomoże ona wielu przedsiębiorców.

Jak działa?

Tak jak już na początku wspomniałem program DRACO – Faktury VAT ma za zadanie pomóc w wystawianiu i ewidencji dokumentów. Dotyczy to jednak tylko firm usługowych i usługowo – handlowych. Jeżeli prowadzisz, którąś z tych działalność to koniecznie musisz posłuchać dalej. Aplikacja ta ma wiele atutów. Jednak jednym z największych, o ile nie największym jest podręcznik użytkowania, w którym wszystko jest bardzo dokładnie wytłumaczone. Dzięki niemu zrozumienie działania tego programu nie będzie stanowić Ci absolutnie żadnej trudności. Wszystko jest opisane bardzo dokładnie oraz zrozumiale.

Bez problemu wystawisz np. fakturę VAT sprzedaży dla swoich kontrahentów. Oczywiście, to samo może zrobić księgowa, przecież należy to do jej obowiązków. Pamiętajmy jednak o jednej bardzo ważnej rzeczy, a mianowicie tym, że w przypadku człowieka możliwy jest błąd ludzki. Tak było, jest i zawsze będzie. Nie da się tego wyeliminować w 100%. W przypadku programu DRACO –Faktury VAT jest zupełnie inaczej. Tutaj w przypadku, niektórych błędów aplikacja natychmiast nas o nich poinformuje. W ten sposób oszczędzimy sobie dodatkowego stresu. Jest on częścią życia dla wielu z nas. Większość chciałaby się go pozbyć, także nie róbmy sobie dodatkowych kłopotów. Szczególnie, że zapobieganie przed nimi jest banalnie proste. Wystarczy, że pobierzemy program Draco –Faktury VAT. Gdyby komuś umknęło przypomnę, że jest on zupełnie darmowy oraz, że jego pojemność wynosi niecałe 4MB. Podsumowując: Do zyskania jest całkiem sporo, a ryzyka nie ma wcale. Zdecydujesz się na pobranie tej aplikacji?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *