+FIRMA 7.0.0

Jest to w pełni funkcjonalny pakiet do prowadzenia i obsługi zarówno małej jak i średniej działalności gospodarczej o profilu handlowym. Zbudowany on jest w oparciu o moduł zarządzania relacjami z klientami CRM plus. Na budowę programu składa się wiele pożytecznych modułów wspomagających i pozwalających kontrolować codzienne obowiązki pracowników.

Magazyn/Faktury i paragony

W skład pakietu programu +Firma 7.0.0 wchodzi bardzo rozbudowany moduł magazyn pozwalający kontrolować stan magazynu poprzez możliwość wprowadzania dostaw towaru do magazynu naszej firmy oraz możliwość zdejmowania ze stanu magazynowego sprzedanych pozycji. Niezwykle pożyteczną funkcją jest możliwość połączenia programu z zewnętrznym czytnikiem kodów kreskowych umożliwiających skrócenie czasu obsługi. Dodatkowo posiadamy możliwość rejestracji dokumentów zakupu , wystawiania zamówień oraz obsługę magazynową taką jak wystawianie dokumentów magazynowych czy też prowadzenie elektronicznej inwentaryzacji. Wszystkie wymienione funkcjonalności pomogą nam na skutecznych rozdzieleniu obowiązków dla pracowników na obsługę sklepu i wystawianie zamówień magazynowych oraz na kompletowanie zamówień przez pracownika magazynowego. Dodatkowo posiadamy możliwość połączenia programu z zewnętrzną drukarką fiskalną. Dzięki temu połączeniu jesteśmy w stanie bezpośrednio z programu wydrukować paragon do skompletowanego towaru. Uzupełnieniem tej funkcjonalności jest moduł umożliwiający wystawianie faktur VAT, pro forma oraz korekt.

Analiza danych

Program w swojej strukturze posiada również moduły odpowiadające za różnego rodzaju analizy, takie jak raport należności, raport należności przeterminowanych, raport należności przeterminowanych z odsetkami, analiza wieku przeterminowanych należności oraz raport zobowiązań. Filtry te możemy dostosowywać pod kątem daty sprzedaży jak również daty płatności. Funkcjonalność ta pozwoli nam zachować pełną kontrolę nad naszą działalnością gospodarczą.

Księga przychodów i rozchodów

Następnym modułem oferowanym przez program +Firma 7.0.0 to księga przychodów i rozchodów. Umożliwia nam to kontrolę nad finansami przepływającymi przez naszą firmę i skuteczne zwiększanie dochodów generowanych przez naszą działalność handlową. W tej sekcji możemy dodawać pozycje związane zarówno z przychodami jak również z rozchodami naszej firmy. Zainstalowana jest również skuteczna wyszukiwarka w celu odnalezienia konkretnej pozycji w naszej księdze oraz funkcja umożliwiająca wydrukowanie raportu za konkretny okres czasu ustawiany ręcznie przez użytkownika.

Import danych

Program +Firma 7.0.0 umożliwia nam import danych z najpopularniejszego programu do przechowywania danych Microsoft Excel. Dzięki tej funkcji możemy w szybki sposób wprowadzić dane, które posiadamy zebrane w elektronicznym arkuszu bazy danych.

Podsumowanie

Podsumowując program odnajdzie się w każdej działalności posiadającej magazyn towarów, w której właściciel chce mieć w prosty sposób możliwość kontrolowania stanu magazynowego oraz przepływu środków finansowych przez firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *