Oko Szefa 2.6

Czy jesteś właścicielem firmy i chcesz mieć wszystko pod pełną kontrolą? Już teraz jest to możliwe. Dzięki dyskretnemu programowi o nazwie Oko Szefa masz możliwość zobaczyć do czego w godzinach pracy wykorzystywane są firmowe komputery.

Już teraz jest możliwość sprawdzenia ile czasu pracownicy przeznaczają na wykonywanie swoich obowiązków, a ile czasu zajmuje im układanie przysłowiowego pasjansa. W momencie, gdy pracownicy nie są kontrolowani najczęściej robią co chcą. Może warto więc sprawdzić co jaki czas czym się zajmują, by interesy naszej firmy nie zostały naruszone.

Jak działa Oko Szefa 2.6?

Jest to program do zdalnej, dyskretnej kontroli firmowych komputerów. System ten jest bardzo prosty w obsłudze i może go opanować absolutnie każdy. Dzięki wyposażeniu w wiele różnych funkcji możliwe jest zdalne monitorowanie stacji roboczych, z których codziennie korzystają pracownicy. Oprogramowanie działa o prostą architekturę klient – serwer. Oznacza to tyle, że na komputerze administratora musi zostać zainstalowana aplikacja serwera, a na wszystkich komputerach, które chcemy mieć pod kontrolą musi zostać zainstalowana aplikacja w wersji klienckiej. Dostęp do komputerów oczywiście zabezpieczony jest hasłem, a żaden z pracowników nie ma możliwości usunięcia programu ze swojej jednostki chyba, że jest on w posiadaniu owego hasła. Warto jednak pamiętać, że program umożliwia kontrolowanie jedynie pracowników, w których komputerze zainstalowany jest system Windows.

Co można robić za pośrednictwem programu Oko Szefa 2.6

Dzięki temu, że Oko Szefa zostało wyposażone w wiele rozmaitych funkcji z jego pomocą można między innymi podglądać ekran dowolnie wybranego przez nas komputera czy zapisywać pełną historię pracy. Praca każdego z pracowników może zostać zmierzona pod względem wydajności, a także można bez problemu sprawdzić, jakie strony internetowe on odwiedzał, a w razie konieczności można zablokować wszystkie strony, które nie powinny być odwiedzane w trakcie wykonywania pracowniczych obowiązków. Warto podkreślić, że ten program daje pełną kontrolę szefowi nad komputerami jego pracowników. Może on w dowolnym momencie sprawdzić czym się zajmują, a także zamykać dowolne programy i procesy, jeżeli są to elementy, które nie powinny być otwarte w pracy. Program ten potrafi nawet rejestrować każdy klawisz, który został wciśnięty na klawiaturze. Program ten przyda się każdemu właścicielowi firmy, który podejrzewa, że jego pracownicy w czasie pracy nie wykonują zadań, które do nich należą. W firmie w której obowiązują rygorystyczne zasady pracownicy, którzy nie przestrzegają ściśle określonych zasad mogą zostać za to surowo ukarani. Dlatego, żeby nie narazić się swojemu szefowi warto w pracy wykonywać wszystkie obowiązki, które do nas należą, a na strony, których odwiedzanie służy jedynie naszej rozrywce zaglądać w domu lub poza godzinami pracy. Dzięki temu unikniemy rygorystycznych kar ze strony szefa, a nawet ewentualnego dyscyplinarnego zwolnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *