!Super Druk

Program przygotowany w celu ulepszenia procesu przygotowywania przelewów i wpłat gotówkowych między innymi dla Urzędu Skarbowego czy ZUS dla wszelkich działalności gospodarczych bez względu na ich profil.

Główne zalety

Najważniejszym ułatwieniem oferowanym przez aplikację w codziennej pracy jest możliwość natychmiastowego dostępu do danych z lat ubiegłych. Jest to szczególnie ważne podczas kontroli instytucji finansowych, ale również dla właściciela działalności gospodarczej w celu obliczenia ogólnych kosztów utrzymania pracowników. Dodatkowo program umożliwia nam pracę online oraz budowanie własnych filtrów przy wyborze danych dzięki czemu jesteśmy w stanie spersonalizować aplikację pod własny użytek.

Korespondencja seryjna

Niezwykle użytecznym modułem w programie !Super Druk jest słownik kontrahentów. Dzięki niemu dane wszystkich kontrahentów mamy w jednym miejscu bez potrzeby skrupulatnego wyszukiwania konkretnego klienta. Uzupełnieniem słownika kontrahentów jest edytor wydruków (RAVE) do korespondencji seryjnej, dzięki któremu z łatwością wyślemy komunikat informujący wszystkich kontrahentów za jednym kliknięciem myszki. Dodatkowo moduł korespondencji seryjnej jest rozbudowany o możliwość automatycznego adresowania kopert i konstruowania ofert promocyjnych. Sumując wszystkie te możliwości otrzymujemy narzędzie idealne do kontaktu masowego z klientem z możliwością zaoferowania mu szczególnych bonusów za utrzymaną współpracę.

Obsługa danych kontrahentów

Właściciele aplikacji !Super Druk przewidzieli również konieczność obsługi danych kontrahentów i zaoferowali prosty i intuicyjny moduł, dzięki któremu jesteśmy w stanie wygenerować listę kontrahentów wraz z numerami telefonów, adresami do korespondencji oraz wszelkimi pozostałymi wprowadzonymi wcześniej danymi.

Możliwie formaty przelewów:

  • 2 odcinki skrócone oraz 2 odcinki pełne na jednym arkuszu A4
  • 4 odcinki na jednym arkuszu A4
  • po 2 odcinki na dwóch arkuszach A4
  • 2 odcinki na jednym arkuszu A4
  • 2 odcinki skrócone oraz 2 odcinki pełne na jednym arkuszu A4
  • 4 odcinki na jednym arkuszu A4
  • 2 odcinki na jednym arkuszu A4

Import/eksport danych

Aplikacja !Super Druk umożliwia intuicyjne przesyłanie danych do arkuszy kalkulacyjnych Microsoft Excel, Rave oraz do plików html. Generator raportów Rave umożliwia tworzenie dowolnej ilości projektów zestawień lub wykorzystania już wcześniej przez nas utworzonych.

Kompatybilność

Aplikacja kompatybilna jest ze wszystkimi wersjami Microsoft Windows od Windows 98 do Windows 7 włącznie. Umożliwia to instalację na już istniejącym komputerze w firmie bez konieczności przygotowywania specjalnej jednostki do obsługi jednej aplikacji.

Podsumowanie

Program przygotowany jest dla małych i średnich firm bez ograniczenia na jej profil, gdzie obsługą korespondencji seryjnej oraz zlecaniem przelewów do Urzędów Skarbowych oraz ZUS zajmuje się jedna osoba. Narzędzie jest przygotowane w sposób bardzo intuicyjny, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykorzystać cały jej potencjał już od pierwszych chwil korzystania. Wszystkie opisane wyżej funkcjonalności pozwolą nam na łatwe wdrożenie aplikacji do obsługi naszej firmy bez konieczności angażowania programistów. Program jest szeroko stosowany między innymi przez warsztaty samochodowe takie jak www.motomyk.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *